HiKoki DV18DC-W2Z akkus ütvefúró-csavarozó (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, 140 Nm, 0-500/0-2000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
DV18DC-W2Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Kimagasló erő és fúrási sebesség.
  • A robusztus alumínium ház biztosítja a gép merevségét.
  • 22 fokozatban állítható nyomaték.
  • Kompakt géptest.
  • Állandó sebességszabályozás.
  • Karbid betétes fémtokmány.
  • Elforgatható oldalfogantyú.
  • Ergonomikus, puha markolat.
  • Szénkefementes motor.
  • Oldalfogantyú: 11 pozícióban állítható, így nagyon jól használható minden helyzetben.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Géppel szállított tartozékok:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám (magas): 0 - 2000 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 - 500 ford./perc
Üresjárati ütésszám (magas): 0 - 25500 ford./perc
Üresjárati ütésszám (alacsony): 0 - 6600 ford./perc
Kemény nyomaték: 140 Nm
Lágy nyomaték: 70 Nm
Tokmány: 1.5 - 13 mm
Furatátmérő, lágyacél: 16 mm
Furatátmérő, fa (18 mm vtg.): 102 mm
Furatátmérő, tégla: 20 mm
Gépcsavar: M6
Facsavar mérete: M12 x 100 mm
LED lámpa: van
Teljes hossz: 190 mm
Tömeg BSL36A18 akkuval: 2,8 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.