HiKoki DV13VSSWUZ ütvefúró (kofferben)
550 W, 12.4 Nm, 2900 ford/perc, gyorstokmány
Egységár (darab):
Cikkszám:
DV13VSSWUZ
Márka:
HiKoki
Raktárkészletünkről azonnal elvihető!
Raktárkészlet:
1 darab
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki ütvefúrók
Leírás
  • Fokozatmentes fordulatszám-szabályozás.
  • Forgásirányváltás.
  • Gyorstokmány.
  • Kényszerütőműves gép.
  • Egyfokozatú hajtómű.
  • Nyakméret 43 mm.
Géppel szállított tartozékok:
  • mélységállító
  • oldalfogantyú
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Furat acélban / betonban / fában: 13 / 13 / 20 mm
Névleges teljesítményfelvétel: 550 W
Leadott teljesítmény: 360 W
Üresjárati fordulatszám: 2900 ford./perc
Üresjárati ütésszám: 0 - 46400 ütés/perc
Max. forgatónyomaték: 12,4 Nm
Tokmányméret: 1,5 - 13 mm
Tokmány: 1/2" x 20 UN
Teljes hossz: 270 mm